Rowerowy zakątek

KTM Ultra 1963 LTD góral z klasą.

mtb-810358_960_720.jpgKażdy rowerzysta poruszający się po górskich szlakach i terenach offroadowych docenia wygodę oraz niezawodność sprzętu. Jeśli poszukujesz ciekawego roweru, który sprawdzi się w trudnych warunkach to zainteresuje Cię pewnie rower KTM Ultra 1964 LTD. Jest to rower skonstruowany na sztywnej ramie produkcji KTM ze stopu 6066. Nadaje to mu odpowiednią wytrzymałość przy zachowaniu lekkości konstrukcji. Widelec zastosowany w modelu Ultra 1964 to RockShox Reba o skoku 100 mm, który idealnie sprawdzi się w przemierzaniu trudnego terenu.

Mechanizm korbowy oraz przerzutki Shimano Deore zapewnią dobre przełożenie siły napędowej i dobre dopasowanie biegów do terenu, w którym się poruszamy. Komponenty z rodziny deore charakteryzują się dobrą wytrzymałością oraz bardzo dobrą kulturą pracy.

Zastosowanie kół o średnicy dwudziestu siedmiu i pół cala doda komfortu i dynamizmu Twojej jeździe. O zatrzymywanie też nie ma się co martwić, ponieważ dba o nie zestaw hamulców M396 sprzężonych z tarczami 180 i 160 milimetrów. Gwarantuje to skuteczne hamowanie w każdych warunkach. O przyczepność w czasie jazdy dbają opony Schwalbe Racing Ralf Perf o szerokości 2,25 cala i głębokim bieżniku.

Jeśli poszukujesz więc dobrego sprzętu opartego na dobrych jakościowo komponentach powinieneś zainteresować się modelem Ultra 1964. Rowery KTM to zawsze ciekawa stylistyka i dobre własności jezdne. Warto zapoznać się z innymi modelami tej firmy.